ПЕЙНТБОЛ 2019В п’ятницю 15 листопада між групами 1-КТ-17 та 2-КТ-17 відбувся епічний поєдинок на пейнтбольному полі не на життя, а на вщент заплямовані рідкою фарбою костюми. Поїздка до розважального комплексу була запланована з нагоди прийдешнього Дня студента і запам’яталась, щиро кажучи, ще на довгі роки.

Прибувши на місце призначення багато хто із товаришів вдихнув на повні легені – ми знаходились в сосновому лісі; прохолодна погода теж не стала на заваді хорошому настрою. 

Поки інструктор розповідав гравцям про правила безпеки та правильним користуванням зброєю, дівчата підготували канапки для перекусу а хлопці розпалили всередині приміщення камін, та й згодом почали готувати основне частування – запашний шашлик.

Змагання проходили наступним чином – спочатку між собою грала група 1-КТ, адже 2-КТ мала змогу навчитись якісній грі під час минулої поїздки та, що очевидно, мала більше досвіду. Опісля кожна група давала 6 представників, між якими і була фінальна битва.В передчуттях на поле, заставлене імпровізованими барикадами, щитками та вишкою, вийшли перші учасники турніру. Прибрехаю, якщо скажу, що у них одразу йшло все гладко, але згодом, матч за матчем, в команд виробилась своя стратегія і через годину кожен з них був упевнений в кожному пострілі. Так гравці, що будуть відстоювати честь групи 1-КТ, були вибрані.
І ось зійшлися дві команди в першому бою; у глядачів перехопило подих. За свої групи вболівали і їх куратори, що також були присутні на глядацькому майданчику. Перша перемога була за 1-КТ, але 2-КТ змогли відігратись в наступній грі і було вирішено закінчити з рахунком 1:1 на користь дружби.

Але оскільки у автоматах ще залишилось достатньо кульок, хтось підкинув ідею провести дуелі, тобто почергово стріляти одне в одного на безпечній відстані. Бажаючих відомстити за кулю під час матчу було достатньо, тому студенти отримали можливість не лише повболівати за одногрупників, а й самим відчути азарт від перебування під прицілом.

Опісля усі пішли за стіл перемир’я скуштувати смачного м’яса, погрітись біля вогню та поділитись емоціями, які так і витали в повітрі. Від’їжджали всі звідти із позитивними думками та бажанням знову колись зійтись на полі бою.
Відеоролик про цю поїздку, знятий та змонтований Сашою Вакулюком, можете переглянути за посиланням: https://www.instagram.com/tv/B5An_KGh8LH/

P.S. для викладачів: жоден студент не постраждав, тому на сесію прийдуть усі без винятків :)
Ткачук Софія.

Related Posts